Znajdź najbliższą placówkę
Zlokalizuj mnie
Nie znaleziono placówek w Twojej okolicy

Operator medyczny

Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Prywatne
pakiety medyczne
dla rodziny

już od
159 zł miesięcznie

Prywatna opieka medyczna dla wszystkich członków rodziny. Bardzo szeroki zakres usług lekarskich stworzony z myślą o potrzebach zarówno dzieci jak i rodziców.

Wybierz swój pakiet

Dlaczego my?

Rodzinny pakiet medyczny powinien uwzględniać potrzeby zarówno dorosłych jak i dzieci. Rodzina 2+2 to wyjątkowo popularny układ w Polsce. Według danych z 2019 r., rodzin mających dwoje dzieci było w kraju ok. 2,08 mln. To z myślą o nich powstały warianty opieki zdrowotnej, które łączą atrakcyjny cennik oraz oczekiwane prywatne usługi medyczne. Ich kluczową wartością jest bowiem zrozumienie faktu, że zdrowotne potrzeby odbiorców wymagają szczególnie szerokiej ochrony.

Jeśli spojrzeć na rodzinne pakiety medyczne, zauważyć można wyjątkowo rozbudowany zakres prywatnej medycyny. Z jednej strony wariant, który w kwocie ok. 160 zł zapewnia dostęp do kilkunastu specjalistów oraz sporego zestawienia badań - wszystko to w kwocie, która, po podzieleniu na cztery osoby w rodzinie jest bardzo symboliczna. Z drugiej strony jest również pakiet Prestige: rozwiązanie, które zapewni polskiej rodzinie każdą usługę medyczną w cenie kilku prywatnych wizyt lekarskich miesięcznie.

Dzieci wymagają spotkania z internistą, szeregu szczepień czy szybkiej reakcji na podstawowe problemy zdrowotne. Ich rodzicie raczej kierują się ku specjalistom i stawiają na sporą liczbę badań diagnostycznych. Wszyscy - cenią sobie ponad 800 placówek medycznych, które działają zarówno w dużych miastach Polski jak i niewielkich, kameralnych ośrodkach. W sumie rodzinne pakiety medyczne uwzględniają wszystko co potrzebne jest dorosłym oraz ich podopiecznym.

Chcesz sprawdzić czy pakiet usług medycznych dla rodziny się opłaca? Policz, jak wiele trzeba wydać co miesiąc na prywatne wizyty lekarskie. Głowa rodziny - zapalony koszykarz - potrzebuje konsultacji z ortopedą. Towarzyszka życia regularnie bywa u ginekologa. Dzieci naturalnie wymagają spotkań z lekarzem medycyny rodzinnej i pediatrą. A nieocenione są też ewentualne konsultacje z wysokiej klasy specjalistami węższych dziedzin medycyny. Wszystko to kryje rodzinny pakiet medyczny - sprawdź jego ofertę i zamów w MedicCentre.

Konsultacje Online

Konsultacje Online

Porady medyczne bez wychodzenia z domu przez czat, rozmowę audio lub wideokonsultacje.

Bez czekania w kolejkach

Bez czekania w kolejkach

Szybkie umawianie wizyt w dogodnym terminie w wybranej lokalizacji przez Internet, telefon lub osobiście w placówce.

Standardy dostępności

Standardy dostępności

Gwarantowany krótki okres oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty.

Wizyty domowe

Wizyty domowe

Wizyty domowe lekarza internisty lub pediatry w przypadku nagłych zachorowań.

e-Recepta

e-Recepta

Wygodne zamówienie recepty na przepisane leki bez konieczności wizyty w placówce medycznej.

760 placówek w całej Polsce

760 placówek w całej Polsce

96 placówek własnych Grupy LUX MED oraz 664 placówek współpracujących

Ponad 7000 lekarzy

Ponad 7000 lekarzy

7000 doświadczonych lekarzy, reprezentujących 40 specjalności medycznych w tym 1000 profesorów i doktorów nauk medycznych.

846 typów badań

846 typów badań

Rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, mammografia (stacjonarnia i mobilna) USG, RTG, badania labolatoryjne i wiele innych.

Pomoc w wyborze pakietów medycznych

Zostaw swój telefon - oddzwonimy i pomożemy Ci wybrać najlepszy pakiet.

[więcej]

Możesz także zadzwonić do nas

+48 22 493 77 77

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca
i pomoże w wyborze najlepszego pakietu medycznego.

Artykuły

Nowości z branży medycznej, analiza rozwoju prywatnej opieki lekarskiej, wskazówki jak dobrze wybrać lekarza specjalistę – to tylko część z tematów, jakie podejmujemy regularnie na blogu MedicCentre. Sprawdź wskazówki dla osób zainteresowanych usługami medycznymi, oceń jakie zalety i korzyści mają poszczególne abonamenty w LUX MED i przeczytaj, co nowego w sektorze prywatnej opieki lekarskiej – zobacz najnowsze artykuły MediCentre.

Prywatne abonamenty medyczne przez lata wydawały się czymś niedostępnym i drogim. Nic bardziej mylnego.
Prywatny pakiet medyczny dla rodziny musi połączyć kilka sfer: od zróżnicowanych potrzeb objętych nim osób po uwzględnienie np. typowych chorób cywilizacyjnych. Na co zwrócić uwagę analizując oferty abonamentów np. dla wariantu 2+2?
Prywatne pakiety medyczne to szeroki dostęp do specjalistów, szybka reakcja na problemy ze zdrowiem i wysoka jakość usług medycznych. To tylko część z zalet jakie daje abonament medyczny.