Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Piaseczno


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Piasecznie. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Piaseczno. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Piasecznie

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety medyczne LUX Med - Piaseczno

Pakiety LUX MED w Piasecznie to rozwiązanie, po które mieszkańcy tej miejscowości sięgają coraz częściej. W zdecydowanej większości to osoby pracujące i silnie związane z Warszawą, gdzie istnieje bardzo szeroka sieć placówek umożliwiających prywatne wizyty lekarskie.

Piaseczno to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim. Naturalnie związane jest z warszawskim Ursynowem. Piaseczno zlokalizowane jest zaledwie kilkanaście km od centrum Warszawy co przekłada się nie tylko na rosnącą liczbę mieszkańców, ale również możliwości biznesowe. W 2010 r. Magazyn Forbes uznał je za najatrakcyjniejsze w kontekście rozwoju firmowego. Obecnie w Piasecznie mieszka ponad 44 tys. osób.

LUX MED w Piasecznie to zróżnicowane konsultacje, badania i zabiegi, a programy opieki zdrowotnej zostały idealnie dostosowane do potrzeb singli jak i rodzin czy seniorów w wieku 65-80 lat.

Mieszkańcy Piaseczna mogą korzystać z możliwości LUX MED w placówce znajdującej się na ul. Nowej 4a.

Należy jednak pamiętać, że w ramach pakietów LUX MED można z Piaseczna wybrać się też na konsultacje do Warszawy. Prywatne pakiety medyczne w stolicy realizowane są pod następującymi adresami:

  • CM LUX MED na ul. Al. Stanów Zjednoczonych 72
  • Poradnia Harmonia na ul. Kopernika 21
  • Poradnia Harmonia na ul. Rondo ONZ 1
  • LUX MED na ul. Puławskiej 15
  • LUX MED na ul. Bobrowieckiej 1
  • LUX MED Stomatologia na Al. Jerozolimskich 65/79
  • LUX MED Stomatologia na ul. Prosta 51
  • LUX MED na Al. Jana Pawła II 78
  • LUX MED na ul. Przyokopowej 33
  • LUX MED Stomatologia na ul. Szernera 3

Pełne zestawienie placówek LUX MED sprawdzisz na Mediccentre.pl.

Jak widać, sieć placówek LUX MED we stolicy to szczególnie w centralnej części miasta sporo punktów. Oczywiście na pacjentów czeka również placówka w Piasecznie.  

Oferta LUX MED w Piasecznie

Na co można liczyć wybierając LUX MED w Piasecznie lub w Warszawie? Decydując się na jeden z pakietów dostępnych na Mediccentre.pl możesz skorzystać z wygody, jaką dają nielimitowane dostępy do lekarzy.

To nie tylko same konsultacje, ale również diagnostyka oraz rozbudowany zakres zabiegów laboratoryjnych. Zakres regulowany jest poprzez poszczególne pakiety medyczne LUX MED. Oczywiście dostępność usług nie ogranicza się wyłącznie do woj. mazowieckiego. Pakiety LUX MED można wykorzystać w dowolnym miejscu Polski.

Pacjenci zwracają uwagę m.in. na szybkość organizacji wizyty u lekarza. Posiadając abonamenty LUX MED w Piasecznie można liczyć na krótkie terminy oczekiwania. Na wizytę można więc przyjść dokładnie o określonej porze, co daje idealne możliwości zaplanowania dnia. Łatwości zamówienia poszczególnych usług sprzyjają też innowacyjne formaty rezerwacji. Wizyta LUX MED w Piasecznie lub w Warszawie może być zamówiona online poprzez portal pacjenta lub w ramach aplikacji mobilnej. Do dyspozycji pozostają też infolinię. Specjaliści LUX MED zapewniają również wygodne doradztwo medyczne - umożliwiają to e-konsultacje. . 

Jaki prywatny pakiet medyczny w Piasecznie wybrać z oferty LUX MED? Abonamenty to propozycje indywidualne - dla singli - jak i rozszerzone. W ten sposób dobrać można je pod kątem dwóch osób oraz wariantów rodzinnych (1-2 dorosłych oraz dzieci). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też pakiety LUX MED dla seniorów - osób w wieku 65-80 lat.

Chcesz poznać szczegóły tego, jak działają pakiety medyczne w Piasecznie? Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z infolinią