Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Katowice


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Katowicach. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Katowice. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Katowicach

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety LUX MED w Katowicach dostępne są w ramach jednej placówki, która jest jednak w stanie w pełni spełnić oczekiwania mieszkańców śląskiej metropolii. Dzięki LUX MED Katowice mogą liczyć na pełne zestawienie profesjonalnych usług lekarskich. Wszystkie abonamenty medyczne w Katowicach oraz okolicach zostały przygotowane z pełnym uwzględnieniem m.in. sugestii dotychczasowych pacjentów.

Katowice mają do dyspozycji pełne pakiety medyczne opracowane pod kątem różnych grup docelowych. To m.in. warianty dla singli, rodzin czy osób starszych. W Katowicach znajduje się jednak placówka LUX MED. Za jej pośrednictwem pacjenci mają pełne możliwości łatwego i szybkiego dostępu do lekarza – wszystko odbywa się w ramach prywatnych abonamentów medycznych.

Katowice są to siedziba władz województwa śląskiego. Jest jednym z głównych ośrodków w regionie i największym miastem konurbacji górnośląskiej. Według danych z 2016 r. Katowice zamieszkuje 302 tys. osób.

Szybki rozwój katowickiego rynku pracy  spowodował, że m.in, że pakiety medyczne w tym mieście stały się jednym z podstawowych benefitów pracowniczych.  Obecnie LUX MED w Katowicach ma wartościowe propozycje pakietów zarówno dla osób prywatnych jak i zapewnianych przez firmy.

Pakiety medyczne w Katowicach

Obecnie prywatne pakiety medyczne w Katowicach wybierane są zarówno przez osoby wykupujące abonamenty samodzielnie jak i np. całe rodziny, dla których istotna jest kompleksowa ochrona lekarska. Bardzo dużą popularnością cieszą się również firmowe pakiety LUX MED zapewniane przez pracodawców z Katowic i jego okolic. Doprowadziło to do sytuacji, w której kolejne firmy i przedsiębiorstwa z Katowic zapewniają abonamenty medyczne dla swoich pracowników.

Prywatne pakiety medyczne LUX MED Katowice udostępniają w ramach jednego punktu. Jest nim:

  • CM LUX MED – ul. Sokolska 29
  • CM LUX MED - ul. Karłowicza 11-13
  • CM LUX MED - ul. Francuska 46
  • CM LUX MED - ul. Roździeńskiego 1

Analizując pakiety medyczne LUX MED w Katowicach, zauważyć można rozbudowaną grupę interesujących wariantów. Zostały one bardzo skutecznie dostosowane do potrzeb odbiorców. Zrobiono to pod kątem wszystkich grup społecznych.

W rezultacie w Katowicach można liczyć na pakiety medyczne dla dorosłych, dzieci i seniorów. Niezależnie od oczekiwań odbiorców, LUX MED Katowice  zapewnia  zróżnicowane indywidualne pakiety opieki medycznej. Wszystkie warianty można swobodnie dostosować do własnej sytuacji życiowej. Kompleksowa oferta to abonamenty medyczne, które obejmują rozwiązania dla singli, rodzin i seniorów.

Najtańsze abonamenty w Katowicach

Najtańsze abonamenty medyczne w Katowicach można zamówić na Mediccentre.pl – najpopularniejsze to koszt tylko kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Jak wygląda to w praktyce? Np. pakiet LUX MED dla jednej osoby w Katowicach kosztuje ok. 50 zł. Najbardziej rozbudowane abonamenty medyczne w Katowicach oraz jej okolicach są kilka razy droższe. Ich ceny wynoszą ok. 300 zł. W tej cenie zawierają jednak wyjątkowo szeroki zakres usług – dotyczy to nie tylko samych konsultacji lekarskich, ale również badania diagnostyczne czy laboratoryjne. Dodatkowo prywatne pakiety medyczne, jakie są dostępne w Katowicach można poszerzyć o dodatkowe warianty stomatologiczne. To również opcje poszerzone - obejmujące higienę oraz estetykę.

Grupa samych usług medycznych zapewnianych poprzez LUX MED Katowice to nie tylko nielimitowane konsultacje – zarówno z podstawowymi specjalistami jak i lekarzami rzadkich specjalizacji. Niezmiennie dużym zainteresowaniem w największym mieście Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego cieszą się internetowe konsultacje lekarskie. One w drobniejszych przypadkach idealnie zastępują potrzebę podróży do przychodni.