Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Zielona Góra


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Zielonej Górze. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Zielona Góra. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Zielonej Górze

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety medyczne LUX Med – Zielona Góra

Pakiety LUX MED w Zielonej Górze dają szczególnie duże możliwości wykorzystania bardzo szerokiej i rozbudowanej oferty tej marki. To nie tylko pakiety medyczne dla singli, ale również abonamenty dla rodzin czy specjalna propozycja dla firm, które chcą w Zielonej Górze lub okolicach objąć ochroną medyczną kadrę pracowników. W rezultacie pacjenci mogą liczyć na usługi diagnostyczne, medyczne i profilaktyczne konsekwentnie rozwijane przez LUX MED. Osoby mieszkające w Zielonej Górze i okolicach, analizując jaki abonament medyczny wybrać, mogą więc sięgnąć – i zamówić online - każde z rozwiązań proponowanych obecnie przez LUX MED. Jak oferta pakietów wygląda szczegółowo?

Prywatne pakiety medyczne w Zielonej Górze stanowią obecnie jedną z najwygodniejszych form dbałości o swój stan zdrowia. Można wręcz uznać je za swoisty standard w zakresie oferty firm jak i zdrowia rodzinnego.

LUX MED w Zielonej Górze zapewnia standardowe oraz rozszerzone warianty usług medycznych. W ich skład wchodzą: konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne oraz zróżnicowane zabiegi. Bardzo istotną cechą – oceniając to z perspektywy pacjentów – może być szerokość zakres usług i ich uniwersalność. Zaprojektowane przez LUX MED programy prywatnej opieki zdrowotnej zostały odpowiednio dostosowane do potrzeb singli jak i rodzin czy seniorów w wieku 65-80 lat.

LUX MED Zielona Góra zachęca do korzystania z abonamentów medycznych w ramach sieci placówek. W ich skład wchodzą:

  • Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. na ul. Osiedle Śląskie 5d
  • Affidea Nu-Medic Sp. z o. o. na ul. Towarowej 20
  • Affidea Nu-Medic Sp. z o.o. na ul. Podgórnej 43d
  • Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. na Al. Niepodległości 1
  • Aldemed Centrum Medyczne Sp. z o.o. na ul. Towarowej 20
  • Przychodnia Medycyny Pracy Pol-e-s na ul. Jedności 59
  • Przychodnia Medycyny Pracy Pol-e-s na ul. Jedności 63/1A
  • NZOZ Mediko na pl. Pocztowy 16

Poza Zieloną Górą, ale w pobliżu można liczyć na:

  • LUX MED na ul. Inżynierskiej 8 w Nowej Soli
  • Centrum Medyczne Dormed Dorota Malec Sp. z o. o. na ul. Bankowej 1 w Sulechowie

Sieć placówek LUX MED w Zielonej Górze jest więc na tyle spora, że konsultacje lekarskie i pomoc medyczna realizowane są w tempie w pełni satysfakcjonującym pacjentów.      

Oferta LUX MED w Zielonej Górze

Co czeka pacjenta, który rozważa zakup pakietów medycznych LUX MED w Zielonej Górze? Wybierając jeden z pakietów dostępnych na Mediccentre.pl możesz skorzystać z wygody, jaką dają nielimitowane dostępy do lekarzy.

Należy zauważyć, że w grę nie wchodzą wyłącznie konsultacje, ale również diagnostyka oraz rozbudowany zakres zabiegów laboratoryjnych. Zakres regulowany jest poprzez poszczególne pakiety medyczne LUX MED. Oczywiście dostępność usług nie ogranicza się wyłącznie do regionu. Pakiety LUX MED można wykorzystać w dowolnym miejscu Polski.

Niewątpliwą zaletą prywatnych pakietów medycznych jest szybkość realizacji usług medycznych. Liczy się też łatwość umówienia wizyty. Pacjenci zwracają uwagę m.in. na szybkość organizacji wizyty u lekarza. Posiadając abonamenty LUX MED w Zielonej Górze można liczyć na krótkie terminy oczekiwania. Na wizytę można więc przyjść dokładnie o określonej porze, co daje idealne możliwości zaplanowania dnia. Łatwości zamówienia poszczególnych usług sprzyjają też innowacyjne formaty rezerwacji. Wizyta LUX MED w Zielonej Górze może być zamówiona online poprzez portal pacjenta lub w ramach aplikacji mobilnej. Do dyspozycji pozostają też infolinię. Specjaliści LUX MED zapewniają również wygodne doradztwo medyczne - umożliwiają to e-konsultacje. . 

Jaki prywatny pakiet medyczny w Zielonej Górze wybrać z oferty LUX MED? Abonamenty to propozycje indywidualne - dla singli - jak i rozszerzone. W ten sposób dobrać można je pod kątem dwóch osób oraz wariantów rodzinnych (1-2 dorosłych oraz dzieci). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też pakiety LUX MED dla seniorów - osób w wieku 65-80 lat.

Chcesz poznać szczegóły tego, jak działają pakiety medyczne w Zielonej Górze i całym regionie? Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z infolinią.