Znajdź najbliższą placówkę
Zlokalizuj mnie
Nie znaleziono placówek w Twojej okolicy

Operator medyczny

Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Prywatne
pakiety medyczne
dla dwojga

już od
90 zł miesięcznie

Pakiety usług medycznych dla małżeństw, par, związków, ale nie tylko - prywatna opieka lekarska dla dwóch osób w wyjątkowo atrakcyjnych cenach z szerokim zakresem badań i specjalistów.

Wybierz swój pakiet

Dlaczego my?

Prywatny pakiet medyczny dla dwóch osób - pary, bezdzietnego małżeństwa, związku partnerskiego - to optymalna równowaga pomiędzy atrakcyjnym cennikiem a zróżnicowaniem oferty. Idealnie odpowiada realnym potrzebom osób, które chcą zapewnić abonament medyczny dla siebie i najbliższej osoby.

Pakiety medyczne dla par obejmują:

  • dostęp do lekarzy specjalistów
  • zabiegi ambulatoryjne
  • zróżnicowane pakiety badań diagnostycznych.

W porównaniu do alternatywnych pakietów indywidualnych, wdrożenie ochrony dwóch osób w cenie jednego abonamentu to zdecydowane korzyści dla finansujących.

Właśnie kwestia ceny pakietów medycznych wydaje się być szczególnie ciekawa. Standardowy abonament zdrowotny dla dwóch osób kosztuje 90 zł miesięcznie przy 24-miesięcznym okresie umowy. W efekcie pakiet medyczny zapewnia ochronę w cenie niższej niż jedna miesięczna prywatna wizyta u lekarza. Zawiera to, co niezbędne dla podstawowej ochrony zdrowia: od spotkań z 10 specjalistami po ponad 40 badań laboratoryjnych i 62 analizy diagnostyczne.

Jeśli jednak standard prywatnej opieki zdrowotnej podwyższyć do 278 zł i wybrać Złoty pakiet medyczny dla pary, zakres ochrony zwiększa się do poziomu bardzo szczegółowego - uwzględnia nawet 5 testów ambulatoryjnych czy możliwość zamówienia wizyty domowej. W kontekście ceny, pakiet jest więc bardzo atrakcyjny.

To wariant bardzo korzystny w sytuacji, gdy jedna osoba pracuje, a chce objąć wysokiej jakości ochroną zdrowotną drugą, najbliższą. W ten sposób co miesiąc płaci abonament medyczny, który obejmuje zróżnicowane warianty usług medycznych. Obejmuje on zleceniodawcę oraz drugą osobę wskazaną przez płatnika. Zróżnicowanie wariantów sprawia, że pakiety medyczne dla par sprawdzą się zarówno w przypadku duetu młodych studentów jak i osób po 50. roku życia i szukających nieco innego formatu prywatnej opieki lekarskiej.

Sprawdź aktualne prywatne pakiety medyczne - wybierz najlepszy online lub skontaktuj się z naszym przedstawicielstwem, by rozwiać ewentualne wątpliwości.

Konsultacje Online

Konsultacje Online

Porady medyczne bez wychodzenia z domu przez czat, rozmowę audio lub wideokonsultacje.

Bez czekania w kolejkach

Bez czekania w kolejkach

Szybkie umawianie wizyt w dogodnym terminie w wybranej lokalizacji przez Internet, telefon lub osobiście w placówce.

Standardy dostępności

Standardy dostępności

Gwarantowany krótki okres oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty.

Wizyty domowe

Wizyty domowe

Wizyty domowe lekarza internisty lub pediatry w przypadku nagłych zachorowań.

e-Recepta

e-Recepta

Wygodne zamówienie recepty na przepisane leki bez konieczności wizyty w placówce medycznej.

760 placówek w całej Polsce

760 placówek w całej Polsce

96 placówek własnych Grupy LUX MED oraz 664 placówek współpracujących

Ponad 7000 lekarzy

Ponad 7000 lekarzy

7000 doświadczonych lekarzy, reprezentujących 40 specjalności medycznych w tym 1000 profesorów i doktorów nauk medycznych.

846 typów badań

846 typów badań

Rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, mammografia (stacjonarnia i mobilna) USG, RTG, badania labolatoryjne i wiele innych.

Pomoc w wyborze pakietów medycznych

Zostaw swój telefon - oddzwonimy i pomożemy Ci wybrać najlepszy pakiet.

[więcej]

Możesz także zadzwonić do nas

+48 22 493 77 77

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca
i pomoże w wyborze najlepszego pakietu medycznego.

Artykuły

Nowości z branży medycznej, analiza rozwoju prywatnej opieki lekarskiej, wskazówki jak dobrze wybrać lekarza specjalistę – to tylko część z tematów, jakie podejmujemy regularnie na blogu MedicCentre. Sprawdź wskazówki dla osób zainteresowanych usługami medycznymi, oceń jakie zalety i korzyści mają poszczególne abonamenty w LUX MED i przeczytaj, co nowego w sektorze prywatnej opieki lekarskiej – zobacz najnowsze artykuły MediCentre.

Abonamenty medyczne stają się coraz popularniejsze ze względu na starzenie się społeczeństwa, kolejne choroby cywilizacyjne i rosnącą potrzebę szybkiego dostępu do lekarzy-specjalistów.
Prywatne pakiety medyczne to szeroki dostęp do specjalistów, szybka reakcja na problemy ze zdrowiem i wysoka jakość usług medycznych. To tylko część z zalet jakie daje abonament medyczny.