Operator medyczny

Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Łódź


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Łodzi. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Łódź. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Łodzi

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety LUX MED w Łodzi to rozbudowana grupa abonamentów opracowanych pod kątem kilku grup odbiorców – singli, rodzin czy osób starszych. Dzięki czterem placówkom LUX MED w Łodzi, pacjenci mają pełne możliwości bezproblemowego i szybkiego dostępu do lekarza w ramach prywatnych abonamentów medycznych.

Łódź to miasto o wieloletniej tradycji prywatnych usług medycznych. Jest dziś również jedną z tych lokalizacji, w których centra medyczne mają najwięcej pacjentów wybierających prywatne pakiety lekarskie.

Obecnie prywatne pakiety medyczne w Łodzi wykorzystywane są zarówno osoby wykupujące abonamenty samodzielnie jak i szukających zestawienia usług dla rodzin. Bardzo dużą popularnością cieszą się firmowe pakiety LUX MED w Łodzi. To ważny element oferty dla kandydatów dostępnych na łódzkim rynku pracowniczym.

Prywatne pakiety medyczne LUX MED Łódź rozwija w ramach sieci czterech punktów. Tworzą ją:

  • CM LUX MED – ul. Dowborczyków 30/34
  • CM LUX MED – ul. Milionowa 2G
  • CM LUX MED – ul. Al. Piłsudskiego 87
  • CM Medycyna Rodzinna – ul. Milionowa 21.

Jeśli spojrzeć na pakiety medyczne LUX MED w Łodzi zbiorczo, widać wyraźnie dużą grupę ciekawych wariantów, które optymalnie dostosowano pod kątem wszystkich grup odbiorców. W efekcie można liczyć na pakiety medyczne dla dorosłych, dzieci i seniorów. Wobec tego jak bardzo zróżnicowane są oczekiwania, LUX MED Łódź oferuje zróżnicowane indywidualne pakiety opieki medycznej, które swobodnie dostosować można do swojej sytuacji życiowej. Kompleksowa oferta to abonamenty medyczne obejmują rozwiązania dla singli, rodzin i seniorów.

Ceny abonamentów medycznych w Łodzi

Najtańsze abonamenty medyczne w Łodzi można zamówić na Mediccentre.pl już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie – np. pakiet LUX MED dla jednej osoby to koszt ok. 50 zł. Najbardziej rozbudowane abonamenty medyczne w Łodzi są kilka razy droższe. Najbardziej ekskluzywne wynoszą ok. 300 zł. W tej cenie zawierają jednak wyjątkowo szeroki zakres usług – dotyczy to nie tylko samych konsultacji lekarskich, ale również badania diagnostyczne czy laboratoryjne. Dodatkowo prywatne pakiety medyczne Łodzi można poszerzyć o dodatkowe warianty stomatologiczne - w tym obejmujące higienę oraz estetykę.

Lista samych usług medycznych zapewnianych poprzez LUX MED Łódź to nie tylko nielimitowane konsultacje – zarówno z podstawowymi specjalistami jak i lekarzami rzadkich specjalizacji. Niezmiennie sporym zainteresowaniem w łodzi cieszą się lekarskie konsultacje online, które w drobniejszych przypadkach idealnie zastępują potrzebę podróży do przychodni.

Popularne pakiety w dużych miastach