Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Kielce


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Kielcach. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Kielce. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Kielcach

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety LUX MED w Kielcach to w pełni satysfakcjonujące zestawienie abonamentów, które zostały dopracowane ze szczególnym uwzględnieniem konkretnych odbiorców. W ten sposób Kielce mogą liczyć na pakiety medyczne m.in. dla singli, rodzin czy osób starszych. W sumie w Kielcach są trzy placówki LUX MED. Dzięki nim pacjenci mają pełne możliwości łatwego i szybkiego dostępu do lekarza – wszystko odbywa się w ramach prywatnych abonamentów medycznych.

Kielce, jedno z największych miast południowego wschodu Polski jest miejscem, gdzie zauważalny jest bardzo dynamiczny wzrost zainteresowania pakietami medycznymi – zarówno dla osób prywatnych jak i zapewnianych przez firmy.  

Pakiety medyczne w Kielcach

Aktualnie prywatne pakiety medyczne w Kielcach zamawiane są zarówno przez osoby wykupujące abonamenty samodzielnie jak i np. Rodziny szukające kompleksowej ochrony lekarskiej. Bardzo dużą popularnością cieszą się również  firmowe pakiety LUX MED zapewniane przez pracodawców z miasta i jego okolic. W ten sposób przedsiębiorstwa zapewniają jeden z ważnych benefitów dla potencjalnych kandydatów.

Prywatne pakiety medyczne LUX MED Kielce zapewniają w ramach sieci trzech punktów. Tworzą ją:

  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Patron Sp. z o. o. – ul. Jagiellońska 76B
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Patron Sp. z o. o.  – ul. Kopernika 3
  • PZU Zdrowie S.A. Oddział Centra Medyczne w Kielcach - ul. Paderewskiego 4B

Analizując pakiety medyczne LUX MED w Kielcach, zauważyć można sporą grupę interesujących wariantów. Zostały one optymalnie dostosowane do potrzeb odbiorców pod kątem wszystkich grup społecznych.

Dzięki temu można liczyć na pakiety medyczne dla dorosłych, dzieci i seniorów. Wobec tego jak bardzo zróżnicowane są oczekiwania, LUX MED Kielce proponuje zróżnicowane indywidualne pakiety opieki medycznej. Wszystkie warianty można swobodnie dostosować do własnej sytuacji życiowej. Kompleksowa oferta to abonamenty medyczne obejmują rozwiązania dla singli, rodzin i seniorów.

Najtańsze abonamenty w Kielcach

Najtańsze abonamenty medyczne w Kielcach można zamówić na Mediccentre.pl – są one dostępne już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. I tak np. pakiet LUX MED dla jednej osoby w Kielcach to koszt ok. 50 zł. Najbardziej rozbudowane abonamenty medyczne w Kielcach są kilka razy droższe. Najbardziej rozbudowane wynoszą ok. 300 zł. W tej cenie zawierają jednak wyjątkowo szeroki zakres usług – dotyczy to nie tylko samych konsultacji lekarskich, ale również badania diagnostyczne czy laboratoryjne. Dodatkowo prywatne pakiety medyczne, jakie są dostępne w Kielcach można poszerzyć o dodatkowe warianty stomatologiczne. To również opcje poszerzone - obejmujące higienę oraz estetykę.

Grupa samych usług medycznych zapewnianych poprzez LUX MED Kielce to nie tylko nielimitowane konsultacje – zarówno z podstawowymi specjalistami jak i lekarzami rzadkich specjalizacji. Nieprzerwanie dużym zainteresowaniem w Kielcach cieszą się internetowe konsultacje lekarskie. One w drobniejszych przypadkach idealnie zastępują potrzebę podróży do przychodni.