Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Rzeszów


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Rzeszowie. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Rzeszów. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Rzeszowie

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety LUX MED w Rzeszowie to cztery placówki, które od lat zaspokajają w pełni potrzeby mieszkańców tej części Podkarpacia. Wszystkie przychodnie LUX MED w Rzeszowie zapewniają szereg profesjonalnych usług lekarskich. Można więc być pewnym, iż abonamenty medyczne w woj. podkarpackim zostały dopracowane z pełnym uwzględnieniem m.in. sugestii dotychczasowych pacjentów.

W efekcie Rzeszów może liczyć na zróżnicowane pakiety medyczne, które optymalnie opracowano pod kątem singli, rodzin czy osób starszych. Łącznie w Rzeszowie znajdują się obecnie cztery placówki LUX MED. Dzięki nim pacjenci mają pełne możliwości łatwego i szybkiego dostępu do lekarza – wszystko odbywa się w ramach prywatnych abonamentów medycznych.

Pakiety medyczne w Rzeszowie

Rzeszów to największe miasto Podkarpacia. Choć na wschodzie Polski pakiety LUX MED trafiły do oferty usług medycznych nieco później niż w innych częściach kraju, dziś stanowią m.in. standard w polityce kadrowej. Przedsiębiorstwa traktują je jako ważny dodatek do ofert pracy składanych potencjalnym kandydatom.

Aktualnie LUX MED ma wartościowe propozycje pakietów zarówno dla osób prywatnych jak i zapewnianych przez firmy.  

Obecnie prywatne pakiety medyczne w Rzeszowie zamawiane są zarówno przez osoby wykupujące abonamenty samodzielnie jak i np. rodziny szukające kompleksowej ochrony lekarskiej. Bardzo dużą popularnością cieszą się również  firmowe pakiety LUX MED zapewniane przez pracodawców z miasta i jego okolic. W praktyce przedsiębiorstwa zapewniają jeden z ważnych benefitów dla potencjalnych kandydatów w różnych wersjach -w zależności od zajmowanego stanowiska.

Prywatne pakiety medyczne LUX MED Rzeszów świadczy w ramach czterech punktów. Tworzą ją:

  • CM LUX MED – ul. Kochanowskiego 15
  • LUX MED - ul. Jabłońskiego 2/4
  • LUX MED – Al. Kopisto 1.

Oceniając pakiety medyczne LUX MED w Rzeszowie, zauważyć można sporą grupę ciekawych wariantów. Zostały one optymalnie dostosowane do potrzeb odbiorców pod kątem wszystkich grup społecznych.

W rezultacie w Rzeszowie można wybrać m.in. pakiety medyczne dla dorosłych, dzieci i seniorów. Wobec tego jak bardzo zróżnicowane są oczekiwania, LUX MED Rzeszów proponuje zróżnicowane indywidualne pakiety opieki medycznej. Wszystkie warianty można swobodnie dostosować do własnej sytuacji życiowej. Kompleksowa oferta to abonamenty medyczne obejmują rozwiązania dla singli, rodzin i seniorów.

Najtańsze abonamenty medyczne w Rzeszowie

Najtańsze abonamenty medyczne w Rzeszowie można zamówić na Mediccentre.pl – są one dostępne już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. I tak np. pakiet LUX MED dla jednej osoby w Rzeszowie to koszt ok. 50 zł. Najbardziej rozbudowane abonamenty medyczne w Rzeszowie oraz okolicach na Podkarpaciu są kilka razy droższe. Największe i najdroższe wynoszą ok. 300 zł. W tej cenie zawierają jednak wyjątkowo szeroki zakres usług – dotyczy to nie tylko samych konsultacji lekarskich, ale również badania diagnostyczne czy laboratoryjne. Dodatkowo prywatne pakiety medyczne, jakie są dostępne w Rzeszowie można poszerzyć o dodatkowe warianty stomatologiczne. To również opcje poszerzone - obejmujące higienę oraz estetykę.

Grupa samych usług medycznych zapewnianych poprzez LUX MED Rzeszów to nie tylko nielimitowane konsultacje – zarówno z podstawowymi specjalistami jak i lekarzami rzadkich specjalizacji. Nieprzerwanie dużym zainteresowaniem w największym mieście województwa podkarpackiego cieszą się internetowe konsultacje lekarskie. One w drobniejszych przypadkach idealnie zastępują potrzebę podróży do przychodni.