Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Gdańsk


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Gdańsku. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Gdańsk. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Gdańsku

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety LUX MED w Gdańsku dostępne są aktualnie w czterech punktach zlokalizowanych w największym mieście Pomorza. Na tę lokalizację trzeba jednak patrzeć nieco szerzej. Gdzie działa LUX MED w Trójmieście? Oprócz placówek w Gdańsku, na pacjentów czekają również te ulokowane w Gdyni oraz Pruszczu Gdańskim, który dla wielu osób stanowi swoistą sypialnię zlokalizowaną niedaleko samego miasta.

Prywatne pakiety medyczne w Gdańsku są popularne i wykorzystywane od lat. Trójmiasto to region, w którym szczególnie ważne są benefity HR. Pakiety medyczne stanowią naturalny fundament oferty, jakie mają firmy z Gdańska czy Gdyni. Sieć LUX MED Gdańsk wykorzystywana jest nie tylko przez samych mieszkańców tego miasta, ale również ościennych gmin, które rosną wraz z napływem na północ coraz większego grona osób przeprowadzających się blisko Trójmiasta. W ten sposób z oferty LUX MED korzystają osoby na codzień mieszkające w Baninie, Bojanie czy na Kowalach.

Prywatne pakiety medyczne LUX MED Gdańsk obsługuje w ramach sieci czterech punktów. Tworzą ją:

  • CM LUX MED – ul. Al. Jana Pawła II 7
  • CM LUX MED – ul. Jaśkowa Dolina 132
  • CM LUX MED – Al. Zwycięstwa 49
  • CM Medycyna Rodzinna – ul. Pomorska 96

Należy pamiętać o tym, że w bliski położeniu Gdańska są kolejne placówki LUX MED w Trójmieście. Ich lokalizacje to:

  • CM LUX MED – ul. Morska 127 w Gdyni
  • CM Medycyna Rodzinna – ul. Porębskiego 9 w Gdyni
  • CM LUX MED – ul. Wita Stwosza 1 w Pruszczu Gdańskim.  

Pakiety medyczne LUX MED w Gdańsku to zestawie wariantów, które ciekawie dostosowano pod kątem wszystkich grup odbiorców. Dzięki temu można liczyć na pakiety medyczne dla dorosłych, dzieci i seniorów. Wobec tego jak bardzo zróżnicowane są oczekiwania, LUX MED Gdańsk opracował specjalne indywidualne pakiety opieki medycznej, które swobodnie dostosować można do swojej sytuacji życiowej. W ten sposób abonamenty medyczne obejmują rozwiązania dla singli, rodzin i seniorów.

Ceny abonamentów medycznych w Gdańsku

Najtańsze abonamenty medyczne w Gdańsku można mieć już kilkadziesiąt złotych miesięcznie – np. pakiet LUX MED dla jednej osoby to koszt ok. 50 zł. Najbardziej rozbudowane abonamenty medyczne w Gdańsku wynoszą ok. 300 zł. W tej cenie zawierają jednak wyjątkowo szeroki zakres usług – dotyczy to nie tylko samych konsultacji lekarskich, ale również badania diagnostyczne czy laboratoryjne. Dodatkowo prywatne pakiety medyczne w Gdańsku można poszerzyć o dodatkowe warianty stomatologiczne - w tym obejmujące higienę oraz estetykę.

Zakres samych usług medycznych na jakie można liczyć w ramach LUX MED Gdańsk to nie tylko nielimitowane konsultacje – zarówno z podstawowymi specjalistami jak i lekarzami rzadkich specjalizacji. Niezmiennie sporym zainteresowaniem w Gdańsku cieszą się lekarskie konsultacje online, które w drobniejszych przypadkach idealnie zastępują potrzebę podróży do przychodni. Wobec zakorkowania miasta np. w godzinach szczytu, pacjent z Chełma czy Jasienia nie musi podróżować do placówki, a szybką konsultację zrealizować telefonicznie lub przez internet.