Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Szczecin


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Szczecinie. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Szczecin. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Szczecinie

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety LUX MED w Szczecinie to propozycja zarówno dla singli jak i całych rodzin. Sieć placówek LUX MED w Szczecinie tworzą trzy centra medyczne dające umożliwiające bezproblemowy i szybki dostęp do lekarza w ramach prywatnych abonamentów medycznych.

Szczecin jest miastem, w którym prywatne abonamenty medyczne stopniowo nabierały popularności między innymi dzięki bliskości Niemiec. Standard, który znany jest za zachodnią granicą z powodzeniem przyjął się w polskich realiach – szczególnie wobec coraz większych oczekiwań pacjentów w kontekście jakości usług.  

Prywatne pakiety medyczne w Szczecinie wykorzystywane są zarówno osoby wykupujące abonamenty samodzielnie jak i szukających zestawienia usług dla rodzin. Dodatkowo pakiety LUX MED w Szczecinie często wybierają także firmy działające w woj. zachodniopomorskim. To ich ważny benefit na rynku pracowniczym.

Prywatne pakiety medyczne LUX MED Szczecin obsługuje w ramach sieci trzech punktów. Tworzą ją:

  • CM LUX MED – ul. Al. Niepodległości 44
  • CM Medycyna Rodzinna – ul. Mickiewicza 128A
  • CM Medycyna Rodzinna - ul. Odzieżowa 12A

Pakiety medyczne LUX MED w Szczecinie to kilkanaście wariantów, które optymalnie dostosowano pod kątem wszystkich grup odbiorców w woj. zachodniopomorskim. W efekcie można liczyć na pakiety medyczne dla dorosłych, dzieci i seniorów. Wobec tego jak bardzo zróżnicowane są oczekiwania, LUX MED Szczecin zapewnia specjalne indywidualne pakiety opieki medycznej, które swobodnie dostosować można do swojej sytuacji życiowej. Kompleksowa oferta to abonamenty medyczne obejmują rozwiązania dla singli, rodzin i seniorów.

Ceny abonamentów medycznych w Szczecinie

Najtańsze abonamenty medyczne w Szczecinie można zamówić już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie – np. pakiet LUX MED dla jednej osoby to koszt ok. 50 zł. Najbardziej rozbudowane abonamenty medyczne w Szczecinie są kilka razy droższe. Najbardziej ekskluzywne wynoszą ok. 300 zł. W tej cenie zawierają jednak wyjątkowo szeroki zakres usług – dotyczy to nie tylko samych konsultacji lekarskich, ale również badania diagnostyczne czy laboratoryjne. Dodatkowo prywatne pakiety medyczne Szczecinie można poszerzyć o dodatkowe warianty stomatologiczne - w tym obejmujące higienę oraz estetykę.

Zakres samych usług medycznych na jakie można liczyć w ramach LUX MED Szczecin to nie tylko nielimitowane konsultacje – zarówno z podstawowymi specjalistami jak i lekarzami rzadkich specjalizacji. Niezmiennie sporym zainteresowaniem w Szczecinie cieszą się lekarskie konsultacje online, które w drobniejszych przypadkach idealnie zastępują potrzebę podróży do przychodni.