Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Zabrze


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Zabrzu. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Zabrze. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Zabrzu

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety medyczne LUX Med - Zabrze

Pakiety LUX MED w Zabrzu to pełne zestawienie usług proflaktycznych, diagnostycznych i medycznych, jakie ma w ofercie ta marka. Mieszkańcy Zabrza, zastanawiając się jaki abonament medyczny wybrać, mogą więc liczyć na każde z rozwiązań proponowanych obecnie przez LUX MED. Jak oferta pakietów wygląda szczegółowo?

Prywatne pakiety medyczne w Zabrzu to dziś wręcz standard w zakresie oferty firm jak i zdrowia rodzinnego. Jedno z największych miast województwa śląskiego – Zabrze należy do głównych ośrodków konurbacji górnośląskiej i ma 173 tys. mieszkańców – to spora grupa odbiorców tego rodzaju usług. Na co, w zakresie prywatnych abonamentów medycznych można liczyć mieszkając w Zabrzu?  

LUX MED w Zabrzu zapewnia standardowe oraz rozszerzone warianty usług medycznych. W ich skład wchodzą: konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne oraz zróżnicowane zabiegi. Bardzo ważną cechą – patrząc z perspektywy pacjentów – jest szerokość zakres usług i ich uniwersalność. Opracowane przez LUX MED programy opieki zdrowotnej zostały idealnie dostosowane do potrzeb singli jak i rodzin czy seniorów w wieku 65-80 lat.

LUX MED w Zabrzu zapewnia ochronę medyczną poprzez sieć placówek. W ich skład wchodzą:

  • Arnika Sp. z o.o. na ul. Mikulczyckiej 15
  • Pracownia Voxel na ul. 3-go Maja 13/15
  • NZOZ Salubris na ul. Wolności 338b
  • Śląskie Laboratoria Analityczne na ul. Moniuszki 81
  • Centrum Medyczne Silesiana na ul. Szybowej 2a

Choć sieć placówek LUX MED w Zabrzu  nie należy do najszerszych wobec wielkości ponad 170-tysięcznego miasta, obecnie w pełni spełnia potrzeby mieszkańców. Dodatkowo mogą oni liczyć na punkty zlokalizowane w okolicach. Są one m.in. w Rudzie Śląskiej, Gliwicach, Świętochłowicach, Bytomiu, Chorzowie, Piekarach Śląskich.    

Oferta LUX MED w Zabrzu

Na co można liczyć w ramach oferty LUX MED na prywatne pakiety medyczne w Zabrzu? Wskazując jeden z pakietów dostępnych na Mediccentre.pl możesz skorzystać z wygody, jaką dają nielimitowane dostępy do lekarzy.

Należy zauważyć, że w grę nie wchodzą wyłącznie konsultacje, ale również diagnostyka oraz rozbudowany zakres zabiegów laboratoryjnych. Zakres regulowany jest poprzez poszczególne pakiety medyczne LUX MED. Oczywiście dostępność usług nie ogranicza się wyłącznie do woj. śląskiego. Pakiety LUX MED można wykorzystać w dowolnym miejscu Polski.

Niewapliwą zaletą prywatnych pakietów medycznych jest szybkość realizacji usług medycznych. Liczy się też łatwość umówienia wizyty. Pacjenci zwracają uwagę m.in. na szybkość organizacji wizyty u lekarza. Posiadając abonamenty LUX MED w Zabrzu można liczyć na krótkie terminy oczekiwania. Na wizytę można więc przyjść dokładnie o określonej porze, co daje idealne możliwości zaplanowania dnia. Łatwości zamówienia poszczególnych usług sprzyjają też innowacyjne formaty rezerwacji. Wizyta LUX MED w Zabrzu może być zamówiona online poprzez portal pacjenta lub w ramach aplikacji mobilnej. Do dyspozycji pozostają też infolinię. Specjaliści LUX MED zapewniają również wygodne doradztwo medyczne - umożliwiają to e-konsultacje. . 

Jaki prywatny pakiet medyczny w Zabrzu wybrać z oferty LUX MED? Abonamenty to propozycje indywidualne - dla singli - jak i rozszerzone. W ten sposób dobrać można je pod kątem dwóch osób oraz wariantów rodzinnych (1-2 dorosłych oraz dzieci). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też pakiety LUX MED dla seniorów - osób w wieku 65-80 lat.

Chcesz poznać szczegóły tego, jak działają pakiety medyczne w Zabrzu i na całym Śląsku? Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z infolinią