Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Poznań


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Poznaniu. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Poznań. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Poznaniu

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety medyczne LUX MED - Poznań

Pakiety LUX MED w Poznaniu można wykorzystać obecnie w czterech punktach zlokalizowanych w centralnej części miasta oraz w jednym, który znajduje się na zachodnich przedmieściach stolicy Wielkopolski. Na co można liczyć zamawiając pakiet LUX MED w Poznaniu?

Prywatne pakiety medyczne to rozwiązanie, które Poznań docenia od lat. Warto pamiętać o tym, że właśnie Wielkopolsce nastąpił szczególnie duży rozwój zainteresowania abonamentami medycznymi. W ten sposób LUX MED Poznań stał się naturalnym wyborem nie tylko dla mieszkańców samego miasta, ale też okolicznych miejscowości. To między innymi Swarzędz i Luboń, czy wiele innych miasteczek i wsi, które stały się swoistymi sypialniami na codzień pracujących w Poznaniu.

Prywatne pakiety medyczne LUX MED Poznań obsługuje w ramach sieci pięciu punktów. Tworzą ją:

  • CM LUX MED – ul. Półwiejska 42
  • CM LUX MED – ul. Roosevelta 18
  • CM LUX MED – ul. Ułańska 7
  • CM LUX MED – ul. Wichrowa 1A
  • CM Medycyna Rodzinna – ul. Serbska 11.

Pakiety medyczne LUX MED w Poznaniu to warianty opracowane pod kątem dorosłych, dzieci i seniorów. Wobec tego jak bardzo zróżnicowane są oczekiwania, LUX MED opracował specjalne indywidualne pakiety opieki medycznej, które swobodnie dostosować można do swojej sytuacji życiowej. W ten sposób abonamenty medyczne obejmują rozwiązania dla singli, rodzin i seniorów.

Poznań to miasto, w którym można dobrać prywatne pakiety medyczne pod kątem możliwości finansowych i każdej ceny. Najtańsze abonamenty medyczne w Poznaniu można mieć już kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Pakiety najdroższe sięgają 300 zł, a w tej cenie pokrywają wyjątkowo szeroki dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań innego rodzaju konsultacji. Z tego wariantu najchętniej korzystają osoby oczekujące szczególnie zaawansowanego poziomu ochrony zdrowia.

Oferta LUX MED w Poznaniu

Zakres usług medycznych zapewnionych przez LUX MED Poznań to  m.in. nielimitowane konsultacje internisty pediatry i lekarza rodzinnego. W pakietach uwzględnione są również spotkania ze specjalistami. Dużym zainteresowaniem w Poznaniu cieszą się lekarskie konsultacje online. One w przypadku dużych miast takich jak stolica Wielkopolski – szczególnie w godzinach szczytu – nabierają szczególnego znaczenia. Do dyspozycji pacjentów pozostaje również telefoniczna pomoc medyczna – równie korzystne rozwiązanie w razie nieskomplikowanych kłopotów zdrowotnych.

Prywatne pakiety medyczne, jakie oferuje LUX MED Poznań poszerzyć można dodatkowo o warianty opieki stomatologicznej.

Pacjenci LUX MED w Poznaniu mogą liczyć na krótkie terminy oczekiwania. Na wizytę można więc przyjść dokładnie o określonej porze, co daje idealne możliwości zaplanowania dnia. Wizyta LUX MED w Poznaniu może być zamówiona online poprzez portal pacjenta lub w ramach aplikacji mobilnej.

Pakiety LUX MED to propozycje indywidualne - dla singli - jak i rozszerzone. W ten sposób dobrać można je pod kątem dwóch osób oraz wariantów rodzinnych (1-2 dorosłych oraz dzieci). Coraz większym zainteresowaniem w Poznaniu cieszą się też pakiety LUX MED dla seniorów - osób w wieku 65-80 lat.

Chcesz poznać szczegóły tego, jak działają pakiety medyczne w Poznaniu? Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z infolinią.