Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Sosnowiec


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Sosnowcu. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Sosnowiec. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Sosnowcu

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety medyczne LUX Med - Sosnowiec

Pakiety LUX MED w Sosnowcu to pełna możliwość skorzystania z nadzwyczaj szerokich możliwości, jakie zapewnia ta sieć dla osób mających prywatne abonamenty medyczne oraz abonamenty dla firm. Dzięki temu pacjenci mogą liczyć na usługi diagnostyczne, medyczne i profilaktyczne konsekwentnie rozwijane przez LUX MED. Mieszkańcy Sosnowca, analizując jaki abonament medyczny wybrać, mogą więc sięgnąć – i zamówić online - każde z rozwiązań proponowanych obecnie przez LUX MED. Jak oferta pakietów wygląda szczegółowo?

Prywatne pakiety medyczne w Sosnowcu to jedna z najwygodniejszych form dbałości o swój stan zdrowia. Stanowią obecnie standard w zakresie oferty firm jak i zdrowia rodzinnego.

LUX MED w Sosnowcu zapewnia standardowe oraz rozszerzone warianty usług medycznych. W ich skład wchodzą: konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne oraz zróżnicowane zabiegi. Bardzo istotną cechą – oceniając to z perspektywy pacjentów – może być szerokość zakres usług i ich uniwersalność. Zaprojektowane przez LUX MED programy prywatnej opieki zdrowotnej zostały odpowiednio dostosowane do potrzeb singli jak i rodzin czy seniorów w wieku 65-80 lat.

LUX MED w Sosnowcu zachęca do korzystania z abonamentów medycznych w ramach sieci placówek. W ich skład wchodzą:

  • Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji Medyk na ul. Kaliskiej 41
  • NZOZ Instytut Zdrowia Centrum na ul. Teatralnej 10
  • NZOZ Saf-Med na ul. Będzińskiej 41
  • NZOZ Saf-Med na ul. Grota-Roweckiego 179.

Poza Sosnowcem, ale w pobliżu można liczyć na:

  • NZOZ Promed na ul. Powstańców 2 w Mysłowicach
  • InterMed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej na ul. Krasickiego 14 w Będzinie.

Mimo, że sieć placówek LUX MED w Sosnowcu nie należy do największych, zestawienie to w pełni wystarcza do zaspokojenia potrzeb mieszkańców miasta i okolic.     

Oferta LUX MED w Sosnowcu

Co czeka pacjenta, który rozważa zakup pakietów medycznych LUX MED w Sosnowcu? Wybierając jeden z pakietów dostępnych na Mediccentre.pl możesz skorzystać z wygody, jaką dają nielimitowane dostępy do lekarzy.

Należy zauważyć, że w grę nie wchodzą wyłącznie konsultacje, ale również diagnostyka oraz rozbudowany zakres zabiegów laboratoryjnych. Zakres regulowany jest poprzez poszczególne pakiety medyczne LUX MED. Oczywiście dostępność usług nie ogranicza się wyłącznie do regionu. Pakiety LUX MED można wykorzystać w dowolnym miejscu Polski.

Niewątpliwą zaletą prywatnych pakietów medycznych jest szybkość realizacji usług medycznych. Liczy się też łatwość umówienia wizyty. Pacjenci zwracają uwagę m.in. na szybkość organizacji wizyty u lekarza. Posiadając abonamenty LUX MED w Sosnowcu można liczyć na krótkie terminy oczekiwania. Na wizytę można więc przyjść dokładnie o określonej porze, co daje idealne możliwości zaplanowania dnia. Łatwości zamówienia poszczególnych usług sprzyjają też innowacyjne formaty rezerwacji. Wizyta LUX MED w Sosnowcu może być zamówiona online poprzez portal pacjenta lub w ramach aplikacji mobilnej. Do dyspozycji pozostają też infolinię. Specjaliści LUX MED zapewniają również wygodne doradztwo medyczne - umożliwiają to e-konsultacje. . 

Jaki prywatny pakiet medyczny w Sosnowcu wybrać z oferty LUX MED? Abonamenty to propozycje indywidualne - dla singli - jak i rozszerzone. W ten sposób dobrać można je pod kątem dwóch osób oraz wariantów rodzinnych (1-2 dorosłych oraz dzieci). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też pakiety LUX MED dla seniorów - osób w wieku 65-80 lat.

Chcesz poznać szczegóły tego, jak działają pakiety medyczne w Sosnowcu i całym regionie? Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z infolinią