Znajdź najbliższą placówkę
Zlokalizuj mnie
Nie znaleziono placówek w Twojej okolicy

Operator medyczny

Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Prywatne
pakiety medyczne


dla matki i dzieci już od
139 zł miesięcznie

Kompleksowa opieka medyczna idealnie dopasowana do potrzeb matek oraz dzieci – prowadzenie ciąży, szeroki zakres specjalistów i badań oraz wizyty domowe.

Wybierz swój pakiet

Dlaczego my?

Prywatna opieka medyczna dla matki i dzieci to pakiet, który musi uwzględnić wyjątkowo wiele czynników. Połączy bowiem potrzeby kobiety - aktywnej, ale oczekującej np. szczególnego poziomu usług w kontekście diagnostyki - a zarazem specyfikę jej pociech. Pakiety medyczne dla mamy i dzieci, w przypadku tych ostatnich opracowane są z myślą o naturalnie upływającym czasie. Zakładają więc, że najmłodsi wymagać będą zmiennego standardu opieki. Zdecydowanie inne potrzeby względem prywatnej medycyny ma bowiem 30-letnia mama z 4-latką oraz niemowlęciem, a inne - 45-letnia menedżerka, których pociechy zbliżają się ku dorosłości. Oba przypadki łączy kluczowy fundament - to troska o zdrowie, bezpieczeństwo i dobrą opiekę lekarską nad najbliższymi. W te założenia idealnie wpisują się prywatne pakiety medyczne opracowane z myślą o matkach i dzieciach. To zarówno niewielkie i tanie abonamenty medyczne dla układu mama+dzieci jak jak i bardziej rozbudowane propozycje, które poszerzono specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientkach. W rezultacie zestawienie MedicCentre doskonale odpowiada w większości przypadków na pytanie, jaki pakiet medyczny dla kobiety z dziećmi wybrać.

Tego rodzaju pakiety dla kobiet i dzieci różnią się nieco od propozycji dla rodzin. One zakładają format 2+2. W tym przypadku zakres opieki regulowany przez prywatne pakiety medyczne koncentruje się na potrzebach samej kobiety oraz jej dzieci. W zależności od potrzeb odbiorcy, możliwe są zróżnicowane warianty samych usług oraz specjalności lekarzy. Abonament medyczny dla kobiet z dziećmi to także duży nacisk na komunikację online i uproszczenie wszelkich procedur. Stąd internetowe rezerwacje i odwoływanie wizyt, analizowanie w tym trybie wyników badań oraz - w zależności od potrzeb odbiorcy - możliwość konsultacji lekarzem bez wychodzenia z domu. Abonamenty medyczne opracowane dla dzieci i ich mamy zakładają zarówno nielimitowane dostępy do wielu specjalistów jak i bardzo bogate pakiety badań laboratoryjnych. To - oraz sprawna diagnostyka - stanowi fundament oferty. Podobna jest ona do rozwiązania pakietów dla rodziny, ale dzięki nieco innemu układowi świadczeń jest zdecydowanie tańsza - wpisze się więc w założenia osób, które cenią prywatne pakiety medyczne, ale chcą położyć nacisk na możliwie niską cenę. Pakiety dla kobiet i dzieci zawierają też wszystkie elementy, za które pakiety medyczne LUXMED cenione są od lat - m.in. kilkaset placówek, w których dochodzi do świadczeń, konsultacje online i telefoniczną pomoc medyczną w trybie 24/godz.

Wystarczy znaleźć na MedicCentre optymalną ofertę, która budzi Twoje zainteresowanie. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze lub chcesz skonsultować zakres usług - skontaktuj się z działem obsługi klienta MedicCentre. Wiedząc już, który indywidualny pakiet medyczny dla matki z dziećmi jest najciekawszy, wystarczy zamówić go, by mieć pewność opieki lekarskiej na najwyższym poziomie.

Konsultacje Online

Konsultacje Online

Porady medyczne bez wychodzenia z domu przez czat, rozmowę audio lub wideokonsultacje.

Bez czekania w kolejkach

Bez czekania w kolejkach

Szybkie umawianie wizyt w dogodnym terminie w wybranej lokalizacji przez Internet, telefon lub osobiście w placówce.

Standardy dostępności

Standardy dostępności

Gwarantowany krótki okres oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty.

Wizyty domowe

Wizyty domowe

Wizyty domowe lekarza internisty lub pediatry w przypadku nagłych zachorowań.

e-Recepta

e-Recepta

Wygodne zamówienie recepty na przepisane leki bez konieczności wizyty w placówce medycznej.

760 placówek w całej Polsce

760 placówek w całej Polsce

96 placówek własnych Grupy LUX MED oraz 664 placówek współpracujących

Ponad 7000 lekarzy

Ponad 7000 lekarzy

7000 doświadczonych lekarzy, reprezentujących 40 specjalności medycznych w tym 1000 profesorów i doktorów nauk medycznych.

846 typów badań

846 typów badań

Rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, mammografia (stacjonarnia i mobilna) USG, RTG, badania labolatoryjne i wiele innych.

Pomoc w wyborze pakietów medycznych

Zostaw swój telefon - oddzwonimy i pomożemy Ci wybrać najlepszy pakiet.

[więcej]

Możesz także zadzwonić do nas

+48 22 493 77 77

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca
i pomoże w wyborze najlepszego pakietu medycznego.

Artykuły

Nowości z branży medycznej, analiza rozwoju prywatnej opieki lekarskiej, wskazówki jak dobrze wybrać lekarza specjalistę – to tylko część z tematów, jakie podejmujemy regularnie na blogu MedicCentre. Sprawdź wskazówki dla osób zainteresowanych usługami medycznymi, oceń jakie zalety i korzyści mają poszczególne abonamenty w LUX MED i przeczytaj, co nowego w sektorze prywatnej opieki lekarskiej – zobacz najnowsze artykuły MediCentre.

Prywatne abonamenty medyczne przez lata wydawały się czymś niedostępnym i drogim. Nic bardziej mylnego.
Prywatny pakiet medyczny dla rodziny musi połączyć kilka sfer: od zróżnicowanych potrzeb objętych nim osób po uwzględnienie np. typowych chorób cywilizacyjnych. Na co zwrócić uwagę analizując oferty abonamentów np. dla wariantu 2+2?
Prywatne pakiety medyczne to szeroki dostęp do specjalistów, szybka reakcja na problemy ze zdrowiem i wysoka jakość usług medycznych. To tylko część z zalet jakie daje abonament medyczny.