Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Lublin


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED w Lublinie. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Lublin. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki w Lublinie

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety medyczne LUX Med - Lublin

Pakiety LUX MED w Lublinie realizowane są przez placówki ściśle współpracujące z najbardziej rozpoznawalną marką na rynku prywatnych abonamentów medycznych. Na jakie propozycje abonamentów można liczyć mieszkając w województwie lubelskim?

Lublin pod względem liczby mieszkańców może zaskakiwać. Choć wydaje się często miastem średniej wielkości, w praktyce to aż 340 tys. mieszkańców, co daje mu dziewiąte miejsce na liście największych skupisk w Polsce. W efekcie prywatne pakiety medyczne są naturalną potrzebą zarówno dla osób starszych jak i młodszych odbiorców korzystających m.in. z możliwości, jakie dają w Lublinie pakiety medyczne dla firm.

LUX MED w Lublinie oferuje zarówno podstawowe jak i zaawansowane konsultacje, badania i zabiegi. Warto zauważyć, że stworzone przez LUX MED programy opieki zdrowotnej zostały idealnie dostosowane do potrzeb singli jak i rodzin czy seniorów w wieku 65-80 lat.

LUX MED w Lublinie nie działa poprzez własną placówkę, ale sieć współpracujących. Prywatne pakiety medyczne w Lublinie działają pod następującymi adresami:

  • Centrum medyczne Luxmed Sp. z o.o. na ul. Radziwiłłowskiej 5
  • Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. na ul. Królewskiej 11
  • Centrum Medyczne Sanitas na ul. Okopowej 3
  • LUX MED Diagnostyka na ul. Jaczewskiego 2.

Choć sieć placówek LUX MED w Lublinie nie należy do najszerszych wobec wielkości ponad 300-tysięcznego miasta, obecnie w pełni spełnia potrzeby mieszkańców.    

Oferta LUX MED w Lublinie

Co zapewniają prywatne pakiety medyczne w Lublinie? Wybierają jeden z pakietów dostępnych na Mediccentre.pl możesz skorzystać z wygody, jaką dają nielimitowane dostępy do lekarzy.

To nie tylko same konsultacje, ale również diagnostyka oraz rozbudowany zakres zabiegów laboratoryjnych. Zakres regulowany jest poprzez poszczególne pakiety medyczne LUX MED. Oczywiście dostępność usług nie ogranicza się wyłącznie do woj. lubelskiego. Pakiety LUX MED można wykorzystać w dowolnym miejscu Polski.

Pacjenci zwracają uwagę m.in. na szybkość organizacji wizyty u lekarza. Posiadając abonamenty LUX MED w Piasecznie można liczyć na krótkie terminy oczekiwania. Na wizytę można więc przyjść dokładnie o określonej porze, co daje idealne możliwości zaplanowania dnia. Łatwości zamówienia poszczególnych usług sprzyjają też innowacyjne formaty rezerwacji. Wizyta LUX MED w Lublinie może być zamówiona online poprzez portal pacjenta lub w ramach aplikacji mobilnej. Do dyspozycji pozostają też infolinię. Specjaliści LUX MED zapewniają również wygodne doradztwo medyczne - umożliwiają to e-konsultacje. . 

Jaki prywatny pakiet medyczny w Lublinie wybrać z oferty LUX MED? Abonamenty to propozycje indywidualne - dla singli - jak i rozszerzone. W ten sposób dobrać można je pod kątem dwóch osób oraz wariantów rodzinnych (1-2 dorosłych oraz dzieci). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też pakiety LUX MED dla seniorów - osób w wieku 65-80 lat.

Chcesz poznać szczegóły tego, jak działają pakiety medyczne w Lublinie? Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z infolinią