Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety Medyczne
LUX MED - Wrocław


dla singli, par i rodzin

Pakiety LUX MED we Wrocławiu. Przegląd wariantów. Prywatne pakiety medyczne - Wrocław. Zamówienie abonamentów medycznych przez internet.

Wybierz swój pakiet

Zobacz wszystkie nasze placówki we Wrocławiu

Placówki Grupy LUXMED

Placówki współpracujące z grupą LUXMED

Pakiety LUX MED we Wrocławiu idealnie wpisują się w potrzeby mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.  Wrocław to jedno z miast, w których możliwości prywatnych abonamentów medycznych cieszą się szczególną popularnością. Sprzyja temu również rozległa sieć placówek. We Wrocławiu pakiety LUX MED wykorzystać można w kilkunastu punktach w różnych lokalizacjach.

LUX MED we Wrocławiu to zróżnicowane konsultacje, badania i zabiegi, a programy opieki zdrowotnej zostały idealnie dostosowane do potrzeb singli jak i rodzin czy seniorów w wieku 65-80 lat. Konsekwentnie rozszerzana sieć placówek operatora LUX MED - Wrocław jest pod tym względem szczególnie ciekawie rozwiniętą lokalizacją na mapie Polski - powoduje, że na konsultacje z lekarzem można umówić się praktycznie w każdym punkcie stolicy Dolnego Śląska. 

Wrocław obejmuje duża sieć placówek LUX MED, którą tworzą:

 • CM LUX MED na Pl. Dominikańskim 3
 • CM LUX MED na ul. Fabrycznej 6
 • CM LUX MED na ul. Ks. Piotra Skargi 3
 • CM LUX MED na ul. Kwidzyńskiej 6
 • CM LUX MED na ul. Legnickiej 51/53
 • CM LUX MED na ul. Swobodnej 1
 • CM LUX MED na ul. Szewskiej 3A
 • CM LUX MED na ul. Świdnickiej 40
 • CM LUX MED na ul. Wołowskiej 20
 • CM LUX MED na ul. Bora Komorowskiego 6
 • CM Medycyna Rodzinna na ul. Oławskiej 27/79
 • CM Medycyna Rodzinna na ul. Swobodnej 1

Jak widać, sieć placówek LUX MED we Wrocławiu to szczególnie w centralnej części miasta sporo punktów, które dodatkowo wspierane są przez sieć znajdującą się na północy Polski..

Oferta LUX MED we Wrocławiu

Na co można liczyć wybierając LUX MED we Wrocławiu? Decydując się na jeden z pakietów dostępnych na Mediccentre.pl możesz skorzystać z wygody, jaką dają nielimitowane dostępy do lekarzy.

To nie tylko same konsultacje, ale również diagnostyka oraz rozbudowany zakres zabiegów laboratoryjnych. Zakres regulowany jest poprzez poszczególne pakiety medyczne LUX MED. Oczywiście dostępność usług nie ogranicza się wyłącznie do Wrocławia. Opuszczając stolicę Dolnego Śląska, pakiety LUX MED można wykorzystać w dowolnym miejscu Polski.

Pacjenci we Wrocławiu zwracają uwagę m.in. na szybkość organizacji wizyty u lekarza. Posiadając abonamenty LUX MED we Wrocławiu można liczyć na krótkie terminy oczekiwania. Na wizytę można więc przyjść dokładnie o określonej porze, co daje idealne możliwości zaplanowania dnia. W mieście, które bywa niewątpliwie wyzwaniem komunikacyjnym - takim jest Wrocław - bezproblemowość konsultacji jest nadzwyczaj ważna. Łatwości zamówienia poszczególnych usług sprzyjają też innowacyjne formaty rezerwacji. Wizyta LUX MED we Wrocławiu może być zamówiona online poprzez portal pacjenta lub w ramach aplikacji mobilnej. Do dyspozycji pozostają też infolinię. Specjaliści LUX MED we Wrocławiu zapewniają również wygodne doradztwo medyczne - umożliwiają to e-konsultacje. . 

Jaki prywatny pakiet medyczny we Wrocławiu wybrać z oferty LUX MED? Abonamenty to propozycje indywidualne - dla singli - jak i rozszerzone. W ten sposób dobrać można je pod kątem dwóch osób oraz wariantów rodzinnych (1-2 dorosłych oraz dzieci). Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też pakiety LUX MED dla seniorów - osób w wieku 65-80 lat.

Chcesz poznać szczegóły tego, jak działają pakiety medyczne we Wrocławiu? Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z infolinią