Logowanie LUXMED: jak poruszać się w Portalu Pacjenta?

Logowanie LUXMED: jak poruszać się w Portalu Pacjenta?

Portal Pacjenta LUXMED to prawdziwe centrum danych o usługach sieci oraz platforma komunikacyjna umożliwiająca szybką i wygodną wymianę danych z operatorem.

Działanie Portalu Pacjenta LUXMED możliwe jest po założeniu konta. Jest ono darmowe i można je utworzyć w ciągu kilkudziesięciu sekund. To wystarcza do tego, umówić się na badania. Oczywiście logowanie do LUXMED pozwala również na wybór – lub zmianę – jednego z abonamentów medycznych.

Posiadając konto w Portalu Pacjenta LUXMED i mając możliwość zalogowania się do systemu otrzymujesz:

  • System e-rezerwacji – umawianie wizyt dla siebie lub bliskich; w dogodnym terminie i u wskazanego specjalisty oraz placówce
  • Dostęp do wyników badań online – dodatkowo są one poszerzane o komentarz lekarza
  • Możliwość elektronicznej wymiany informacji z lekarzem – rozwiązanie przydatne np. wtedy, gdy chcesz zadać opcjonalne pytania dotyczące wizyty lub skonsultować drobną niejasność.

Posiadając aplikację LUXMED masz szybki dostęp do konta sieci dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne. Uwagę zwraca tu niewątpliwie szybkość i wygoda, z jaką można poruszać się – nawet na ekranie smartfona – po środowisku aplikacji internetowej.

Logowanie do LUXMED w praktyce

Jak działa aplikacja LUXMED patrząc na nią z perspektywy użytkownika? Logowanie do LUXMED jest banalnie proste - z poziomu aplikacji można np. użyć uwierzytelniania poprzez biometrię, choć oczywiście są standardowe metody oparte na hasłach.

Sama aplikacja LUXMED jest – nawet dla osób starszych – zaskakująco przejrzysta i wygodna w obsłudze. Bardzo widoczny jest przycisk umożliwiający rezerwację wizyty, a system zapytań pozwala automatycznie ocenić, czy potrzebne będzie umówienie wizyty z lekarzem specjalistą na miejscu, czy wystarczy np. telefoniczna konsultacja.

Poprzez kilka kliknięć można również dostać się do swoich badań lub przejrzeć abonamenty LUXMED.

Najlepsze pakiety zdrowotne

Dowiedz się więcej o tych specjalistach

Internista Internista Dostępny w wybranych pakietach
Pediatra Pediatra Dostępny w wybranych pakietach
Ginekolog Ginekolog Dostępny w wybranych pakietach
Urolog Urolog Dostępny w wybranych pakietach
Dermatolog Dermatolog Dostępny w wybranych pakietach
Okulista Okulista Dostępny w wybranych pakietach
Pulmonolog Pulmonolog Dostępny w wybranych pakietach
Nefrolog Nefrolog Dostępny w wybranych pakietach
Laryngolog Laryngolog Dostępny w wybranych pakietach

Przeczytaj też

Zarezerwowanie terminu wizyty lekarskiej przez internet to szereg korzyści. Jak działa takie rozwiązanie i jak sieć wykorzystywana jest w prywatnej medycynie?
Aktywacja konta w portalu LUX MED umożliwia uruchomienie platformy e-rezerwacji. W ten sposób, przez internet można szybko, łatwo i bardzo intuicyjnie sprawdzić, jakie terminy są dostępne.
Koronawirus sprawia, że bezpośredni kontakt - również na linii lekarz-pacjent - warto ograniczyć do niezbędnego minimum, jeśli tylko stan zdrowia tej osoby na to pozwala.
Wizyta lekarska przez internet jeszcze całkiem niedawno wydawała się wizją odległej przyszłości. Pandemia koronawirusa oraz upowszechnienie internetu sprawiły, że jej znaczenie oraz dostępność takiego rozwiązania zdecydowanie przyspieszyły.
Teleporady – dostępne również w ramach prywatnych pakietów medycznych LUX MED – to sposób na przyspieszenie procedur medycznych głównie w przypadku prostych schorzeń.
Sieć szpitali w Polsce to setki placówek, które zapewniają bardzo zróżnicowane usługi i pomoc medyczną. Wiele osób zastanawia się – np. wobec swoich problemów zdrowotnych - jaki szpital wybrać pod kątem konkretnej specjalizacji.
Teleporada stała się niekwestionowanym hitem nowoczesnej formy opieki zdrowotnej. Możliwość szybkiej konsultacji telefonicznej w wielu przypadkach okazuje się być równie skuteczna jak tradycyjna wizyta. Tymczasem pozwala zaoszczędzić czas pacjenta i optymalnie wykorzystać dyspozycyjność lekarza.
Pulmonolog to lekarz, z którego pomocy korzystamy – na szczęście - relatywnie rzadko. Jednocześnie jednak, jego wiedza i doświadczenie bywają dosłownie na wagę życia.
Infolinia LUX MED umożliwia zarówno uzyskanie informacji o pakietach medycznych jak i wizyt lekarskich oraz konsultacji. Jak mówić się w LUX MED przez telefon? Oto, co warto wiedzieć o procedurze.
Umówienie wizyty lekarskiej w LUX MED - szczególnie w sytuacji wprowadzonych ograniczeń w służbie zdrowia - coraz częściej wywołuje pytanie o to, jakie są aktualne formy konsultacji lekarskich.