Jak aktywować konto w portalu pacjenta LUX MED?

Jak aktywować konto w portalu pacjenta LUX MED?

Aktywacja konta w portalu LUX MED umożliwia uruchomienie platformy e-rezerwacji. W ten sposób, przez internet można szybko, łatwo i bardzo intuicyjnie sprawdzić, jakie terminy dostępne są u poszczególnych specjalistów. Aktywowane konto w portalu LUX MED umożliwia również ewentualne odwołanie spotkania z lekarzem oraz weryfikację wcześniejszych terminów wizyt, które już zostały zrealizowane. 

Jak aktywuje się konto LUX MED w portalu pacjenta? Technologia pozwala na uruchomienie go na dwa sposoby. Obydwa są w pełni intuicyjne, łatwe w przyswojeniu i w pełni wykonywalne przez internet. 

rejestracja luxmed

Aktywacja konta LUX MED - poziom podstawowy

Uruchomienie swojego konta LUX MED na pierwszym poziomie dostępów to rozwiązanie, które zapewni podstawowe funkcjonalności tej platformy medycznej. Uprawnia ono do:

  • umówienia wizyty w LUX MED - do pięciu konsultacji

  • wygenerowania podglądu wizyt, które zostały już zarezerwowane

  • odwołania wizyty, która musi być anulowana. 

Aktywacja konta LUX MED - poziom poszerzony

Drugi poziom dostępu w ramach konta LUX MED pozwala na zdecydowanie szerszy i bardziej komfortowy poziom rezerwacji lekarza online. Pełna aktywacja konta w portalu pacjenta LUX MED zapewnia oprócz standardowych opcji:

  • podgląd listy wizyt - zarezerwowanych oraz zaliczonych w ciągu ostatniego roku we wszystkich placówkach LUX MED

  • możliwość podglądu skierowań, które nie mają sprecyzowanego terminu wizyty w przychodni

  • nowe funkcjonalności wprowadzane przez operatorów systemu LUX MED w ramach e-rezerwacji. 

Prawidłowe działanie i pierwsze zalogowanie w portalu pacjenta LUX MED wymaga zadbania o detale. To m.in. podanie wszystkich danych zgodnie z dokumentacją już znajdującą się w systemie LUX MED - muszą one odpowiadać formalnym informacjom. W praktyce więc: Aleksandra nie może być w systemie Olą, a adres zamieszkania powinien być zgodny z administracyjnym, a nie np. potocznym. Dotyczy to np. nazewnictwa ulic - błędów wynikających np. z podawania ich błędnie, czego przykładem jest kolejność “Skłodowskiej-Curie” lub “Curie-Skłodowskiej”. 

Uwaga - uruchomienie drugiego poziomu dostępu do portalu pacjenta LUX MED wymaga osobistego zgłoszenia się do dowolnego stanowiska w recepcji dowolnej placówki Centrum Medycznego LUX MED. 

Konto LUX-MED nie działa - co zrobić w takiej sytuacji?

Przede wszystkim: zachować spokój. Uruchomienie konta w portalu pacjenta LUX-MED tworzy automatyczny zapis w systemie - pacjent może być więc pewny, że konsultacje lekarskie odbędą się zgodnie z jego planem. W przypadku problemów z zalogowaniem się do portalu pacjenta lub np. utraty hasła, albo problemem z wygenerowaniem nowego online należy:

  • zadzwoń pod infolinię LUX-MED - numer z tel. komórkowych to 22 33 22 888

  • zgłosić się do dowolnego stanowiska recepcyjnego w Centrum Medycznym LUX MED.

Czy dane pacjentów są bezpieczne i anonimowe?

Tak - uruchomienie konta w portalu pacjenta LUX-MED wiąże się z pełną ochroną danych. Informacje są szyfrowane przez protokół SSL oraz przechowywane zgodnie z regulacjami prawnymi, polityką RODO oraz polityką bezpieczeństwa informacji LUX MED Sp. z o.o. 

Portal Pacjenta dostępny jest na luxmed.pl lub z poziomu aplikacji mobilnej, która dostępna jest poprzez serwisy AppStore (iOS) i Google Play (Android).

Dowiedz się więcej o tych specjalistach

Internista Internista Dostępny w wybranych pakietach

Przeczytaj też

Zarezerwowanie terminu wizyty lekarskiej przez internet to szereg korzyści. Jak działa takie rozwiązanie i jak sieć wykorzystywana jest w prywatnej medycynie?
Koronawirus sprawia, że bezpośredni kontakt - również na linii lekarz-pacjent - warto ograniczyć do niezbędnego minimum, jeśli tylko stan zdrowia tej osoby na to pozwala.
Wizyta lekarska przez internet jeszcze całkiem niedawno wydawała się wizją odległej przyszłości. Pandemia koronawirusa oraz upowszechnienie internetu sprawiły, że jej znaczenie oraz dostępność takiego rozwiązania zdecydowanie przyspieszyły.
Teleporady – dostępne również w ramach prywatnych pakietów medycznych LUX MED – to sposób na przyspieszenie procedur medycznych głównie w przypadku prostych schorzeń.
Sieć szpitali w Polsce to setki placówek, które zapewniają bardzo zróżnicowane usługi i pomoc medyczną. Wiele osób zastanawia się – np. wobec swoich problemów zdrowotnych - jaki szpital wybrać pod kątem konkretnej specjalizacji.
Teleporada stała się niekwestionowanym hitem nowoczesnej formy opieki zdrowotnej. Możliwość szybkiej konsultacji telefonicznej w wielu przypadkach okazuje się być równie skuteczna jak tradycyjna wizyta. Tymczasem pozwala zaoszczędzić czas pacjenta i optymalnie wykorzystać dyspozycyjność lekarza.
Logowanie do LUXMED pozwala na internetowy dostęp do wielu wygodnych funkcjonalności. Jak działa i na co można liczyć wykorzystując Portal Pacjenta LUXMED na komputerze lub w aplikacji?
Pulmonolog to lekarz, z którego pomocy korzystamy – na szczęście - relatywnie rzadko. Jednocześnie jednak, jego wiedza i doświadczenie bywają dosłownie na wagę życia.
Infolinia LUX MED umożliwia zarówno uzyskanie informacji o pakietach medycznych jak i wizyt lekarskich oraz konsultacji. Jak mówić się w LUX MED przez telefon? Oto, co warto wiedzieć o procedurze.
Umówienie wizyty lekarskiej w LUX MED - szczególnie w sytuacji wprowadzonych ograniczeń w służbie zdrowia - coraz częściej wywołuje pytanie o to, jakie są aktualne formy konsultacji lekarskich.