Znajdź najbliższą placówkę
Zlokalizuj mnie
Nie znaleziono placówek w Twojej okolicy

Operator medyczny

Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Pakiety medyczne
dla pracowników średnich
i dużych firm

już od
79 zł miesięcznie
Przykładowe ceny pakietów medycznych dla średnich i dużych firm

Dlaczego warto korzystać z usług w placówkach LUXMED?

Pakiety medyczne dla średniej i dużych firm to rozwiązania, które pozwalają na optymalne dostosowanie wariantów do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Oferta przedstawiona na Mediccentre.pl to zestawienie propozycji, dzięki którym można skutecznie dopasować abonament medyczny do budżetu oraz perspektyw rocznego wzrostu przychodów.

Abonamenty medyczne dla firm o średniej i dużej wielkości to zazwyczaj propozycje o szerszej skali. Uwzględniają podstawowy zakres opieki zdrowotnej, ale również rozwiązania dodatkowe – np. specjalistyczne badania dla pracowników, którzy często podróżują do krajów egzotycznych. Pakiety medyczne dla dużych firm zawierają również szerszy zakres konsultacji lekarskich. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Dobry pakiet medyczny dla pracownika powinien być w możliwie najszerszej skali opracowany na miarę – pod kątem rzeczywistych potrzeb odbiorców. Warto w tym kontekście pamiętać, że pakiety medyczne dla pracowników mogą się znacząco różnić: inne założenia ma bowiem np. administracja, a inne – członkowie zespołu produkcyjnego lub pracownicy fizyczni. Trudno tu więc o ujednolicanie. Pakiet medyczny dla firm – pracowników każdego szczebla – musi być maksymalnie opracowany pod kątem konkretnej grupy odbiorców.

Pakiety medyczne dla średnich i dużych firm uwzględniają zróżnicowanie wariantów opieki. Dzięki temu można lepiej dobrać optymalne warianty. Z jednej strony są to pakiety standardowe dla najszerszej grupy odbiorców. Z drugiej - dzięki rozwiązaniom Prestige czy VIP, właściciel firmy lub zarząd mogą dostosować pakiety bezpośrednio do pozycji i znaczenia poszczególnych pracowników. W efekcie abonamenty dla firm średnich oraz dużych wpiszą się w oczekiwania:

  • jednoosobowych działalności gospodarczych, które zatrudniają np. kilkadziesiąt osób
  • średnich i dużych spółek z o.o.
  • typowych korporacji.

Dlaczego warto skorzystać z pakietów medycznych Mediccentre dla średnich i dużych małych firm? Dzięki ich różnorodności istnieje możliwość idealnego dopasowania abonamentów do potrzeb i budżetu firmy. Zapewniają również optymalizację podatkową przy jednoczesnej dbałości o zdrowie pracowników – a więc np. ciągłość produkcyjną.

Dodatkowo, wysokiej jakości pakiety medyczne dla firm są niewątpliwie ważnym argumentem w negocjacjach z pracownikami. Dotyczy to zarówno obecnych – ale noszących się np. z zamiarem zmiany firmy – jak i potencjalnymi kandydatami do zatrudnienia. W sytuacji, gdy szybka i sprawna opieka zdrowotna jest szczególnie ważna, zapewnienie jej przez pracodawcę nabiera bardzo dużego znaczenia.

Sprawdź możliwości, jakie zapewniają pakiety medyczne dla średnich i dużych firm – dobierz optymalny wariant dla swojego biznesu i skontaktuj się z Mediccentre.

Konsultacje Online

Konsultacje Online

Porady medyczne bez wychodzenia z domu przez czat, rozmowę audio lub wideokonsultacje.

Bez czekania w kolejkach

Bez czekania w kolejkach

Szybkie umawianie wizyt w dogodnym terminie w wybranej lokalizacji przez Internet, telefon lub osobiście w placówce.

Standardy dostępności

Standardy dostępności

Gwarantowany krótki okres oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty.

Wizyty domowe

Wizyty domowe

Wizyty domowe lekarza internisty lub pediatry w przypadku nagłych zachorowań.

e-Recepta

e-Recepta

Wygodne zamówienie recepty na przepisane leki bez konieczności wizyty w placówce medycznej.

760 placówek w całej Polsce

760 placówek w całej Polsce

96 placówek własnych Grupy LUX MED oraz 664 placówek współpracujących

Ponad 7000 lekarzy

Ponad 7000 lekarzy

7000 doświadczonych lekarzy, reprezentujących 40 specjalności medycznych w tym 1000 profesorów i doktorów nauk medycznych.

846 typów badań

846 typów badań

Rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, mammografia (stacjonarnia i mobilna) USG, RTG, badania laboratoryjne i wiele innych.

Sprawna realizacja badań Medycyny Pracy

Oferujemy kompleksową obsługę Medycyny pracy w formie usługi dodatkowej

  • Możliwość umówienia badań w dogodnym dla Pacjenta momencie 24/7.
  • Swobodny wybór spośród dostępnych terminów.
  • Realizacja badań w ciagu jednego dnia, w jednym centrum medycznym.

Poznaj ofertę pakietów medycznych dla Twojej firmy

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy i przedstawimy Ci indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

[więcej]

Możesz także zadzwonić do nas

+48 22 493 77 77

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca
i pomoże w wyborze najlepszego pakietu medycznego.

Artykuły

Nowości z branży medycznej, analiza rozwoju prywatnej opieki lekarskiej, wskazówki jak dobrze wybrać lekarza specjalistę – to tylko część z tematów, jakie podejmujemy regularnie na blogu MedicCentre. Sprawdź wskazówki dla osób zainteresowanych usługami medycznymi, oceń jakie zalety i korzyści mają poszczególne abonamenty w LUX MED i przeczytaj, co nowego w sektorze prywatnej opieki lekarskiej – zobacz najnowsze artykuły MediCentre.

Podczas okresu zwolnienia lekarskiego, powszechnie określanego jako L4, pracownikowi jest zabranione podejmowanie jakiejkolwiek działalności zarobkowej. Lekarz określa długość trwania zwolnienia, a co w sytuacji, gdy pracownik zechce powrócić do pracy wcześniej niż na zakończenie L4?
Prywatna medycyna w Warszawie jest rozbudowana bardziej niż w jakimkolwiek innym mieście Polski. Gdzie leczyć się prywatnie w stolicy? Oto, co warto wiedzieć.
Ubezpieczenie zdrowotne należy do tych kwestii z pogranicza medycyny i administracji, które budzą szczególnie wiele pytań i wątpliwości. Najczęściej zadają je osoby chore, które nie wiedzą np. czy ubezpieczenie zdrowotne działa wstecz oraz kto podlega tego typu ochronie. Oto, co warto wiedzieć o obowiązku jego działania w przypadku określonych grup.
​​​​​​​Zgłoszenie dodatkowej osoby do pakietu medycznego – np. LUX MED – nie jest skomplikowane i nie wiąże się z problemami. Oto, jak można to zrobić.