Jak zamówić prywatny pakiet medyczny przez internet?

Jak zamówić prywatny pakiet medyczny przez internet?

Prywatne pakiety lekarskie zyskały na popularności wraz z pandemią COVID-19 i tym, jak masowo zaczęto produktów - ale i usług - szukać przez internet. W te założenia doskonale wpisały się oferty prywatnych klinik i operatorów oferujących pakiety. Z jednej strony rozwiązują one problem dostępności lekarzy czy innych znanych dotychczas ograniczeń. Z drugiej - prywatne pakiety medyczne to m.in.:

 • doświadczony i wyspecjalizowany personel medyczny

 • szeroki zakres usług oraz wizyt u lekarzy-specjalistów

 • możliwość rezerwacji i odwołania wizyt w trybie online

 • łatwy dostęp do wyników badań diagnostycznych przez internet

 • zróżnicowane formy konsultacji z lekarzem

 • rozbudowane sieci placówek w Polsce. 

Kluczową kwestią jest możliwość zamówienia pakietów medycznych bez zbędnych formalności - wpływa na to coraz większa automatyzacja tego procesu. 

Zamówienie prywatnego pakietu medycznego krok po kroku

Zawarcie umowy na prywatne wizyty lekarskie i pakiety diagnostyczne nie wymaga nadmiernych formalności czy spotkań w konkretnych placówkach. Sprzyja temu internet. Jak zamówić prywatny pakiet medyczny online - szybko, sprawnie i bez zbędnych problemów?

Pierwszym krokiem jest analiza ofert. Na Mediccentre.pl można sprawdzić, jakie są dostępne opcje. To np.:

 • pakiety medyczne indywidualne - rozwiązania dla singli
 • pakiety medyczne dla dwojga - oferta przeznaczona dla duetów
 • rodzinne pakiety medyczne np. dla układu 2+2
 • pakiety medyczne dla seniora. 

Warto zauważyć, że każdy prywatny pakiet to kilka wariantów cenowych. W efekcie np. sprawdzając opcję indywidualną można w Mediccentre zamówić opcję:

 • standard za 49 zł

 • optymalną za 79 zł

 • złotą za 139 zł

 • platynową za 159 zł

 • prestige za 199 zł. 

Wszystkie ceny dotyczą jednego miesiąca opieki. Różnice między nimi dotyczą nie tylko ceny, ale i zawartości pakietu. To w praktyce zróżnicowane liczby nielimitowanego dostępu do specjalistów, badań laboratoryjnych i diagnostycznych, a także np. warianty wizyt domowych czy dodatków takich jak testy alergiczne i zabiegi fizjoterapeutyczne. 

W przypadku Mediccentre.pl przegląd ofert jest bardzo prosty i intuicyjny - wszystkie zobaczyć można z poziomu głównej strony serwisu. 

Kolejny krok to kliknięcie na opcję Szczegóły. Ona zawiera komplet informacji dotyczących oferty. W ten sposób można sprawdzić m.in.:

 • zakres pakietu

 • wzór umowy

 • listę placówek LUX MED i placówek współpracujących. 

W bardzo prosty i przejrzysty sposób sprawdzić można, jakich specjalistów i badania obejmuje dany prywatny pakiet medyczny. Ciekawą opcją jest zestawienie rozwiązań dodatkowych - to np. atrakcyjne pakiety stomatologiczne

Znajdując właściwy pakiet, którego cena jest bardzo wyraźnie zaprezentowana na ekranie wystarczy kliknięcie przycisku oznaczonego jako “Zamawiam pakiet”. Zawiera on szczegółowe informacje kontaktowe - m.in. dane osoby opłacającej i adres do korespondencji. Następnie system, krok po kroku przeprowadza cały proces uruchomienia pakietu. W ten sposób, w pełni przez internet można włączyć prywatny pakiet medyczny dostosowany do konkretnych oczekiwań każdego pacjenta. 

Najlepsze pakiety zdrowotne

Indywidualny
okres opieki 24 miesiące
Optymalny
79 zł miesięcznie

Operator medyczny

Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Dowiedz się więcej o tych specjalistach

Przeczytaj też

Opieka zdrowotna to nie przestrzeń, na której można oszczędzać lub... tracić czas. Jakie są główne korzyści, które niosą za sobą prywatne pakiety lekarskie?
Osoby starsze wymagają szczególnej opieki, którą zapewniają prywatne pakiety medyczne dla seniorów. Co zawierają i dlaczego warto wybrać rozszerzone warianty ochrony?
Na co warto zwrócić uwagę wybierając dobre pakiety prywatnej opieki lekarskiej? Kluczowa jest to ocena stanu zdrowia, ale niemniej istotne okazują się detale, które wpływają na komfort pacjenta.
Prywatne pakiety medyczne to szeroki dostęp do specjalistów, szybka reakcja na problemy ze zdrowiem i wysoka jakość usług medycznych. To tylko część z zalet jakie daje abonament medyczny.
Umówienie wizyty lekarskiej w LUX MED - szczególnie w sytuacji wprowadzonych ograniczeń w służbie zdrowia - coraz częściej wywołuje pytanie o to, jakie są aktualne formy konsultacji lekarskich.
Abonamenty medyczne stają się coraz popularniejsze ze względu na starzenie się społeczeństwa, kolejne choroby cywilizacyjne i rosnącą potrzebę szybkiego dostępu do lekarzy-specjalistów.
Prywatne ubezpieczenie medyczne w 2020 r. jest popularniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Specjaliści określają to zjawisko jako efekt pandemii i problemów z opieką lekarską, jaką odczuwają pacjenci wymagający leczenia czy precyzyjnej, szybkiej diagnozy.
Prywatne abonamenty medyczne przez lata wydawały się czymś niedostępnym i drogim. Nic bardziej mylnego.
Prywatne pakiety medyczne w ciągu kilku ostatnich lat wyszły z cienia - upowszechniły się łącząc potrzeby singli i rodzin, osób młodych oraz seniorów. Jaki pakiet medyczny wybrać, aby idealnie odpowiadał potrzebom płatnika? Oto pięć porad, które warto wziąć pod uwagę analizując oferty z zakresu prywatnej medycyny.
Prywatne pakiety medyczne zapewniają szczególnie szeroki zakres usług lekarskich - to nie ulega wątpliwości. Są jednak specjalizacje, które nawet w ich przypadku to rzadkość. Wynika to wyraźnego deficytu wybranych ekspertów. Jakie są najrzadsze specjalizacje lekarskie w Polsce?
Internista jest specjalista, bez którego trudno wyobrazić sobie dobre prywatne pakiety medyczne. Wszechstronna wiedza, umiejętność wykorzystania wielu dziedzin medycyny oraz wyjątkowo uniwersalne doświadczenie sprawiają, że wizyta u internisty jest pierwszym krokiem jakichkolwiek działań w zakresie diagnostyki czy poprawy stanu zdrowia.